loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
PŁATNOŚCI ONLINE

Akceptujemy płatności Paypal

Zapłać wygodnie online za pomocą serwisu Transferuj.pl

Hurt

Hurtownia e-papierosów i elektroniki wędkarskiej


  

 

PAMART.PL - elektronika wędkarska (HURT)

  

        Elektroniką wędkarską zajmujemy się od lat, posiadamy sprawdzonych producentów, pewny towar z gwarancją, własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy liderem sprzedaży echosond w przedziale cenowym od 350 do 1000zł. W ciągu 3 lat sprzedaliśmy już prawie 6000 sztuk. Oferujemy również sygnalizatory brań, kamery podwodne, silniki elektryczne, pontony itp. Realizujemy też zamówienia indywidualne i OEM, czyli możliwość stworzenia własnej, nowej marki. Przyjmujemy zlecenia na import sprzętu według potrzeb klienta. Posiadamy dużo zaprzyjaźnionych producentów na całym świecie. Śledzimy nowości i wprowadzamy je jako pierwsi. Jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny w Europie na sprzedawany asortyment.

  

PAMART.PL - Elektroniczne papierosy i akcesoria (HURT)

       Elektroniczne papierosy to nasza druga pasja. Jesteśmy bezpośrednim importerem e-papierosów i akcesorii związanych z e-paleniem. Sprowadzamy tylko markowe, sprawdzone modele. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Vision, Joyetech, Kanger, SMOK, iGo. Pełna oferta od najlepszych producentów: zestawy, baterie, clearomizery, atomizery, grzałki, akcesoria, futerały, smycze, ładowarki, liquidy. Na bieżąco śledzimy nowości, zawsze staramy się jako pierwsi przedstawiac nowości na rynku e-papierosów. Nasza firma posiada pozwolenie Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska (GIOS) na import i obrót elektronicznymi papierosami, bateriami i akumulatorami. Sprowadzamy tylko najwyższej jakości sprzęt elektroniczny i baterie od pewnych producentów. Wszystkie nasze e-papierosy posiadają wszelkie możliwe atesty i ceryfikaty, nie są szkodliwe dla zdrowia ani dla środowiska. Dla stałych klientów zaoferujemy najlepsze ceny hurtowe e-papierosów w Polsce. Dla naszych klientów oferujemy również serwis OEM, czyli stworzenie i wprowadzenie własnej marki e-papierosów na rynek. Oferujemy pomoc w imporcie, w odprawach celnych, stworzenie marki z własnym logo, projekty pudełek, dobór towaru, tłumaczenie dokumentów i instrukcji, tworzenie profesjonalnych zdjęć i opisów produktów. Możemy również zająć się promocją i marketingiem nowej marki w mediach.

Chętnie podejmiemy współpracę ze sklepami stacjonarnymi oraz stoiskami z e-papierosami. Możemy również wstawić gabloty z towarem do sklepów wielobranżowych, kwiaciarni, sklepów z upominkami i gadżetami. Posiadamy stały dostęp do towaru, dostawy co miesiąc oraz zawsze najnowsze modele. Pomożemy wybrać najbardziej chodliwy asortyment.

 

Zapraszamy sklepy i firmy do współpracy


Jesteśmy bezpośrednim importerem towarów:

  • Elektronika wędkarska: Echosondy, sygnalizatory brań, kamery podwodne, łódki do wywozu zanęty, wagi elektroniczne, silniki trolingowe i akumulatory
  • Elektroniczne papierosy i akcesoria: Tylko oryginalne e-papierosy znanych i sprawdzonych marek JoyeTech, Vision, SMOK, Kanger
  • Samoobrona i militaria: Gazy obronne, paralizatory, pałki teleskopowe ESP, Latarki taktyczne

Oferujemy bardzo dobre warunki handlowe, szeroki asortyment towarów, fachową pomoc, atrakcyjne oferty cenowe. Dla stałych klientów ciekawe rabaty i promocje.

Jeśli jeszcze nie współpracowałeś z Naszą firmą to prosimy o przesłanie:

•   kserokopii zaświadczenia o wpisie do rejestru firm prowadzących działalność gospodarczą;  
•   kserokopii dokumentu poświadczającego nadanie numeru identyfikacji podatkowej (NIP);
•   kserokopii dokumentu poświadczającego nadanie numeru REGON;

Wyżej wymienione kserokopie należy przesłać na adres meilowy: biuro@pamart.pl

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem hurtowym pod numerem telefonu: 790805805